Samsung Galaxy S10 tasarımı nasıl olacak?

Merhabalar! teknokalesi.com sitemize hoş geldiniz.

Önümüzdeki yıl düzenlenecek olan MWC 2019 etkinliğinde boy gösterecek olan Samsung’un yeni amiral gemisinin nasıl görüneceği oldukça merak ediliyor.

Bildiğiniz üzere Samsung, Galaxy A8s modeli ile birlikte ekrana gömülü kamera tasarımına geçiyor. Böylece yeni nesil akıllı telefonlarındaki ekran çerçevesini kaldıracak olan teknoloji devi, ekranın içine gömeceği kamera sensörleri ile ekran-kasa oranını maksimum seviyelere çıkartacak.

Son zamanlarda söz konusu söylentileri bir araya getiren Ben Geskin, Galaxy S10 modelinin nasıl görüneceğini gözler önüne serdi. Aşağıdaki görselden de görebileceğiniz üzere amiral gemisi ekran çerçevesinden kurtulacak ve bambaşka bir devri başlatacak.

Samsung yeni amiral gemileri ile birlikte parmak izi ve kamera sensörleri gibi önemli teknolojileri ekranın altına gömeceğini söylemiştik. Böylece Galaxy S8+ modelinden sonra tasarımsal anlamdaki en büyük devrimsel yenilikler ise S10 modelleri ile birlikte yeninden gerçekleşecek.

Samsung önemli bir özelliği daha ekrana gömecek!

Samsung, 2019 ve 2020 yıllarında çıkaracağı telefon modelleri için büyük yenilikler peşinde! Samsung ekrandan parmak izi dışında önemli bir özelliği ekrana gömmeyi planlıyor!

Samsung Galaxy S10 özellikleri neler sunacak?

Galaxy S serisinin onuncu yılının şerefine oldukça özel bir telefon ile çıkmayı planlayan Samsung, tabiri caizse yeni amiral gemisi modelleri için ince eleyip sık dokuyor.

Samsung’dan süper hızlı RAM ve depolama!

Samsung, mobil cihazlar için süper hızlı RAM ve depolama çözümleri üzerinde çalışmaya devam ediyor. Önümüzdeki dönemde LPDDR5 RAM ve UFS 3.0 standardı akıllı telefonlara güç verecek!

Bildiğiniz üzere Samsung, mobil cihazlar için süper hızlı RAM ve depolama çözümleri üzerinde sıkı bir çalışma üretiyor. Kullanıcıların daha akıcı bir akıllı telefon deneyimi için yeni teknolojiler üzerine çalışan teknoloji devi,  UFS 3.0 standardında depolama ünitesini yeni nesil akıllı telefonlarında yer verecek

Önümüzdeki yıl MWC 2019′da açıklanacak olan Samsung Galaxy S10 modelleri teknik bakımdan en son teknolojiler ile donatılmış bir şekilde karşımıza çıkacak

Üç farklı modele sahip olacak olan Galaxy S10, S10 Lite ve S10 Plus modelleriyle birlikte lanse edilecek. Bu modellerin paylaşılan raporlarda kamera ve teknik özellikleri bakımından birbirinden farklı olacağını sürekli belirtiliyor.

Yakın zaman içerisinde tanıtılması beklenen Galaxy A8s modelinde olduğu gibi, ekrana gömülü kamera ile geleceği ön görülen amiral gemisinde, ayrıca ekrana entegre edilmiş parmak izi okuyucusu teknolojisine de sahip olacak.

Samsung’da işler yolunda gidiyor!

Samsung üçüncü çeyrek rakamları açıklandı. Açıklanan verilere göre her şeyin yolunda gittiğini görüyor olsak da, Samsung üçüncü çeyrek rakamlarında ciddi düşüşlerde oldukça dikkat çekiyor!

Bunların haricinde ise son paylaşılan raporlarda Snapdragon 8150 işlemcisinden gücünü alacak olan S10’un, 4,6 ve 8 GB olmak üzere üç farklı RAM kapasitesi ile kullanıcıların karşısına çıkacağı tahmin ediliyor.

Her üç modelde de OLED panel kullanmayı tercih eden Samsung’un sadece S10 ve S10 Plus modellerinde kavisli ekrana yer vermesi de bekleniyor. Sizce, Samsung’un amiral gemisinin ön görülen tasarımını nasıl buldunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından aktarabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir