Hikayeler için ilk reklam ajansını Unfold kurdu!

Merhabalar! teknokalesi.com sitemize hoş geldiniz.

Snapchat ile hayatımıza giren hikayeler özelliği daha sonra neredeyse tüm sosyal medya uygulamalarında karşımıza çıkmaya başladı. Hiç kuşkusuz en çok tutanı ise Instagram hikayeler oldu.

Bu bağlamda sosyal medya hesaplarınızda özellikle Instagram’da güzel hikayeler paylaşmak herkesin dikkat ettiği en önemli noktalar haline geldi.

Her ne kadar uygulamalar paylaşılan hikayelerde çeşitli filtreler sunsa da Unfold isimli uygulama olaya tamamen bir profesyonel bakış açısı getirdi.

Esasında uzun zamandır piyasada olan uygulama, son dönemde ünlüler tarafında da kullanılmasıyla popülerliğini arttırdı. Uygulamanın ücretsiz sürümünde 25 farklı şablon ve 5 farklı yazı tipi sunulurken bu sayede çok daha başarı hikayeler oluşturabiliyorsunuz.

60 farklı şablonun yer aldığı bir ücretli sürümünün de bulunduğu uygulama bunlarla yetinmeyenler için birde tasarım ajansı oluşturdu. Bu ajanstaki tek amaç en güzel hikayeleri oluşturmak.

Unfold for Brands adı altında çalışan ekip ilk hikayesini ise lüks bir spor salonu olan Equinox’a sattı. Uygulama mağazalarında benzer birçok uygulama yer alsa da Unfold özellikle girişimciliği ile öne geçmeyi başarmış.

Peki siz hikayeler hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce bunun için ajans açmaya gerek var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir